Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Krv nie je voda (Rytmická skupina B)

Aktívne, vytrvalé, metodické, tradicionalistky, chladné

Krvná skupina B sa spája s temperamentom a životom plným rytmu. Rytmické typy ľudí vynikajú nezávislosťou: sú aktívnem rozhodné, milujú pohyb. Sú to osoby málo citlivé a veľmi si zakladajú na tradíciách. Kráčajú svojou cestou vytrvalo a s pevnou vôlou. Keď majú nejaké precavzatie, nevzdávajú sa, kým nedosiahnu svoj cieľ. Ich inteligencia je metodická a logická. Snažia sa rozširovať si vedomosti, lebo im to umožňuje napredovať, ako plánovať.
Najvhodnejšie sú pre nich profesie spojené s riadením, tie najviac vyhovujú ich povahe.
ženy tejto krvnej skupiny môžu byť perfektné vojačky a riaditeľky podnikov. Môžu vykonávať aj rutinérske práce, pretože zo všetkých krvných skupín sa ľudia skupiny B najmenej nechajú znechutiť pri vykonávaní monotónnych prác.

Krv skupiny B dodáva činnostiam logický a premyslený charakter.

Temné a skryté povahové vlastnosti:
Niektorí jednotlivci majú zozvinutejšie negatívne stránky svojej povahy a zmenia sa na asociálov.
B - Schizofrenické sklony - môžu byť perverzní a sadistickí, môžu dokonca spáchať aj vraždy.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.