Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Elite Beach Tour 2013

Námestie M. R. Štefánika, Eurovea, BratislavaŠport

28. 7. 2013 - Plážový volejbalový turnaj organizovala Slovenská volejbalová federácia pri nákupnom centre Eurovea v Bratislave. Organizátori podujatia pri tejto príležitosti na námestí postavili kurt s 200 tonami navezeného špeciálneho piesku. Športová akcia prilákala cez víkend skôr len náhodných okoloidúcich, ktorí boli v 35-stupňovej horúčave ochotní škvariť sa na rozpálených sedadlách. Tribúny pre približne 900 divákov sa plnili až v podvečerných hodinách, pri finálových zápasoch mužov a žien.
Galéria 52 fotografií
Zobraz na mape
zobraz mapu
FacebookTwitterWhatsAppE-mail
Našiel som 5 súvisiacich článkov
Mohlo by ťa zaujímať:

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.