Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Fotogaléria z hokejových zápasov HC Slovan Bratislava

Bratislava, Zimný štadiónŠport

Prvá sezóna slovenského hokejového klubu Slovan Bratislava v KHL priniesla do hlavného mesta v ročníku 2012/2013 niekoľko zaujímavých športových večerov. Okrem originálnych športových momentiek, je v článku aj niekoľko fotografií zo zákulisia, ktoré sú na športových serveroch skôr raritou.
Galéria 104 fotografií
Zobraz na mape
zobraz mapu
FacebookGoogle+TwitterWhatsAppE-mail
Našiel som 6 súvisiacich článkov
Mohlo by ťa zaujímať:

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.