Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Semifinálová hokejová horúčka

Bratislava, Eurovea, Pribinovafoto

Máj 2012 - Predposledný semifinálový zápas majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji bol o to zaujímavejší, že sme ho hrali s našimi českými susedmi. Nechýbala dlhoročná česko-slovenská rivalita a chuť po finálovom stretnutí a boji o zlatú medailu. V Bratislave sa pripravovalo verejné sledovanie hokejového zápasu pred obchodným domom Eurovea.
Galéria 60 fotografií
Zobraz na mape
zobraz mapu
FacebookTwitterWhatsAppE-mail
Našiel som 4 súvisiace články
Mohlo by ťa zaujímať:

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.