Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Veľký hokejový večer. Slovensko vs. Česká republika

Bratislava, štadión Ondreja NepeluŠport

Slovenská hokejová reprezentácia zakončila v piatok 20. 4. 2012 účinkovanie v sérii Euro Hockey Challenge . Na zápas s Českou republikou sa prišlo pozrieť 10021 divákov. Veľa fanúšikov ľadového hokeja prilákala rozlúčka s Pavlom Demitrom, ktorá sa začala ešte pred vhodeným bully. Aj napriek prehre, sa celý zápas niesol v úžasnej a neopakovateľnej atmosfére a preto nebola núdza o pekné momentky aj mimo hracej plochy.
Galéria 45 fotografií
Zobraz na mape
zobraz mapu
FacebookTwitterWhatsAppE-mail
Našiel som 5 súvisiacich článkov
Mohlo by ťa zaujímať:

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.