Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Striebro s príchuťou zlata

Bratislava, SNDfoto

Máj 2012 - V nedeľu sa v Helsinkách odohrával veľký finálový zápas z Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji medzi Slovenskom a Ruskom. Slováci ukázali, že sa vedia baviť hokejom a do ulíc po celom Slovensku sa vybrali tisíce ľudí. Určite ich naštartovala skvelá atmosféra z predchádzajúceho zápasu s Českom a námestie pri Slovenskom národnom divadle praskalo vo švíkoch už hodinu pred duelom. Nájsť si dobré miesto na státie bolo takmer nemožné. Ani v tento krásny deň v dave nechýbali arogantní fajčiari a opice loziace po značkách, vďaka ktorým niekoľko desiatok nadšencov nevidelo na veľkoplošnú obrazovku. To ale väčšine neprekážalo a v poriadnej tlačenici fandili nášmu tímu pomocou šálov, vlajok, rapkáčikov, trubiek a hlavne hlasiviek. Samotná hra nemala pre náš tým veľmi pozitívny priebeh, ale vďaka pohotovému a optimistickému moderátorovi Slávovi sa nálada počas prestávok rozprúdila a naštartovala tak davový pozápasový ošial zo zisku striebornej medaily. V nasledujúcej fotogalérii prinášam zachytenú atmosféru z námestia pred Slovenským národným divadlom a nechýba niekoľko momentiek z atmosféry v Starom meste.
Galéria 64 fotografií
Zobraz na mape
zobraz mapu
FacebookTwitterWhatsAppE-mail
Našiel som 5 súvisiacich článkov
Mohlo by ťa zaujímať:

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.