Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Návrat strieborných hokejistov vo veľkom štýle

Námestie SNP, Bratislavafoto

21. 5. 2012 - V pondelok sa popoludní očakával prílet našich hokejových hrdinov na Letisko M.R. Štefánika. Aj napriek tomu, že bol pracovný deň, sa pred letiskom stretli stovky skalných fanúšikov vyzbrojených transparentmi, vlajkami, bubnami a hlavne dobrou náladou. Za oplotením sa pre zmenu odohrávala scénka ako z komédie Policajná akadémia. Hlavnými aktérmi bola letisková ochranka, ktorá sa prítomným novinárom postarala o spestrenie krásneho slnečného dňa. Svojím chovaním mi pripomenuli skôr gumákov zo základnej vojenskej služby. Pre dnešnú mládež (našťastie) už neznámy pojem. Samotná organizácia na letisku bola rovnako skvelá a pravdupovediac si neviem predstaviť jeho fungovanie pri premávke väčšej ako 2 lietadlá za deň.

Česká a slovenská bulvárna tlač sa pre istotu zamerala na nemoderný červený autobus, ktorým vyplnila uhorkovú sezónu a neúnavným diskutérom dala tému na najbližší týždeň. V správnom svetle sa ukázala aj polícia, ktorá po odchode hokejistov z letiska nezvládala nápor odchádzajúcich áut. Namiesto riadenia premávky si radšej vložili ruky do vreciek.

Po príchode na Námestie SNP bolo zrejmé, že mnoho z prítomných čakalo na svojich strieborných majstrov dlhé hodiny, aby si zabezpečili tie najlepšie miesta. O dobrý výhľad na pódium sa postaral Orange, ktorý do prvých radov porozdával oranžové balóny. Tie mali ľudia po príchode hokejistov vypustiť nad mesto. Hlavne, že mi Orange už 3 roky posiela poštou reklamu na aktivovanie elektronickej faktúry a vyzýva ma tým na akýsi ekologický čin.

Fotografie z príletu hokejistov na letisko a atmosféru na Námestí SNP so záverečnou rozlúčkou, prinášam v tejto galérii.
Galéria 60 fotografií
1
Zobraz na mape
zobraz mapu
FacebookTwitterWhatsAppE-mail
Našiel som 6 súvisiacich článkov
Mohlo by ťa zaujímať:

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.