Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Alberoskop (November - Gaštan)

Ľudia narodení v znamení gaštana stoja oboma nohami pevne na zemi. So svojou predvídavosťou ďaleko do budúcnosti pripomínajú dlhý život ich stromu. Tak ako tento strom, ktorý ponúka široké možnosti použitia, počnúc pekným a odolným drevom až po plody, čo sú pochúťkou pre ľudí a potravou pre zvieratá, tak aj ľudia v tomto znamení majú veľa čo ponúknuť. Sú pohotoví a ochotní vrhnúť sa telom i dušou do mnohých činností, vedia sa však aj rýchlo uraziť. Beda tomu, kto sklame ich dôveru alebo dôverčivosť: upadne u "gaštanov" do nemilosti. Ak narodení v tieni tohto stromu vedia mierniť svoju agresivitu, môžu z nich byť obchodníci, úspešný stavební inžinieri, tvoriví propagačný pracovníci a technici s originálnymi návrhmi.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.