Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Alberoskop (Jún - Buk)

Ľudia narodení v tieni tohto stromu sú obdarení zdravým rozumom a sú prístupní mnohým veciam. Hoci sú zväčša veľmi vzdelaní (aj do tabuliek z bukového dreva sa vyrábali najstaršie dnes známe texty), sú šikovní aj na ručné práce. Isto prelo, lebo bukové drevo sa dobre hodí na stoličky, dreváky a hračky. "Buky" sa vedia uplatniť na každom pracovisku a navyše sú úspešní v stavebných povolaniach a ako mechanici. Skrátka: Narodení v znamení tohto stromu sa hodia najmä na všetky aktivity, pri ktorých človek potrebuje zdravý úsudok alebo mimoriadnu remeselnícku zručnosť.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.