Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Recept na veľmi šťastné manželstvo

1. Moja manželka a ja chodíme dvakrát týždenne na večeru do nejakej dobrej reštaurácie. Najprv si dáme nejaký aperitív a potom obvykle miestnu špecialitu. Pritom si užívame príjemnú spoločnosť. Ona chodí v utorok a ja v piatok.

2. Máme oddelené spálne. Jej je v Košiciach a moja v Bratislave.

3. Beriem svoju manželku všade. Ona však vždy nájde cestu naspäť.

4. Keď som sa opýtal svojej manželky, kam by chcela ísť na výročie našej svadby, odpovedala, že niekam, kde dlho nebola. Tak som jej navrhol kuchyňu.

5. Vždy sa držíme za ruky. Keby som ju pustil, išla by na nákupy.

6. Má elektricky zohrievanú posteľ, elektrický mixér, elektrický opekač topiniek, elektrickú kulmu, elektrickú rúru, elektrickú myčku nádob. V jedno ráno hovorí: "Všade kopa technických vymoženosti a ja si pritom nemám kde sadnúť". Tak som navrhol, že jej kúpim elektrické kreslo.

7. Moja manželka mi oznámila, že ju hnevá jej auto. Vraj má vodu v karburátore. Vzal som tašku s náradím a opýtal sa, kde auto je. Odpovedala, že v rybníku.

8. Nechala si dať v salóne krásy pleťovú masku z piešťanského bahna. Dva dni vyzerala skvele. Potom bahno opadalo.

9. Ráno bežala za smetiarom a volala: "Stihla som ešte odvoz?" Smetiar sa vyklonil z okna, prezrel si ju a precedil: "Ale áno, naskočte si."

10. Nerozprával som sa s vlastnou manželkou dva mesiace. Nechcel som ju prerušovať.

11. Podľa štatistík je manželstvo jednoznačne dôvodom číslo jeden v príčinách rozvodu.
FacebookGoogle+TwitterWhatsAppE-mail
Ďalšie články
Cestovanie a blog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!