Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Dušana

Ženské krstné meno

Ženské meno Dušana má slovanský pôvod a jeho význam je tá, čo má dušu. Nositeľky tohto mena oslovujeme Dušanka, Dudy. Tieto hĺbavejšie ženy potrebujú získať veľa vedomostí, aby sa mohli v spoločnosti zaujímavo prezentovať a boli na obdiv. Ich životný štýl je javisko s tlieskajúcim publikom. Aj keď sú v spoločnosti veľmi otvorené a zábavné, svoje city ukrývajú pod maskou. V citovom živote radšej milujú, ako sú milované. Priateľstvo s nimi ľuďom dáva pocit veľkej dôvery a oddanosti. Vôbec si však Dušany neuvedomujú, že ich láska je dusivá, niekedy až neznesiteľná. Treba im vytvoriť priestor, aby ich reakcie boli nežnejšie a uvoľnenejšie.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.