Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Krv nie je voda (Metodická skupina 0)

Krv nie je voda (Metodická skupina 0)

Otvorené, optimistické, diplomatické, prispôsobivé, prospechárske, rady sa rozprávajú.

Pre krvnú skupinu 0 je typický metodický temperament. Tieto osoby sú adaptabilné, otvorené, optimistické a aktívne. Veľmi rady nadväzujú kontakty, lebo ich potrebujú na svoj dokonalý rozvoj. Hľadajú vždy útechu a v živote sa zameriavajú na jeho pozitívnu stránku. Sú medzi nimi aj prospechárske typy, ktoré si nikdy nenechajú ujsť vhodnú príležitosť. Môžu byť výborný diplomati, predavači, obchodníci, spravodajcovia, ale uplatnia sa v akejkoľvek práci, ktorá je rôznorodá a tvorivá. Tento druh ľudí nenávidí monotónnosť.

Osoby so skupinou 0 sú extrovertné a komunikatívne.

Temné a skryté povahové vlastnosti:
Niektorí jednotlivci majú zozvinutejšie negatívne stránky svojej povahy a zmenia sa na asociálov.
0 - maniacko-depresívne sklony - uchyľujú sa ku krádežiam pre vlastné obohatenie, sú schopní klamať a zneužívať dôveru.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.