Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Krv nie je voda (Harmonická skupina A)

Citlivé, tvorivé, perfekcionisti, chúlostivý, háklivý, zraniteľný, mierumilovný

Osoby s krvnou skupinou A, ktorá sa spája s prívlastkom harmonická, sú vo všeobecnosti introvertné, rezervované typy. Keď však vybuchnú, sú neudržateľné a keď sa rozhodnú zdôveriť, nechýba im otvorenosť. Základným inštinktom harmonického typu je jeho sebarealizácia: sú to osoby citlivé, tvorivé, obdivovatelia krásy a dokonalosti. Väčšinou majú miernu povahu. Pomerne veľkú námahu vynakladajú na to, aby sa celkom prispôsobili, pretože ich nadmerná senzitívnosť spôsobuje, že vo svojom okolí sú veľmi zraniteľné.

V osobných vzťahoch sú zdvorilé, snažia sa zabrániť konfliktným situáciám a vžiť sa do pocitov iných. Harmonickým typom ťažko rozkazovať. Neznášajú prudkosť, šikanovanie a neusporiadaný pracovný rytmus.
Činnosťi spojené s kreatívnou, najmä umeleckou tvorbou, ale aj výskumom, vedeckým a technickým zameraním sa najlepšie hodia k spôsobu ich existencie, v nich sa dokážu najlepšie realizovať.

Osoby so skupinou A vynikajú umeleckým cítením.

Temné a skryté povahové vlastnosti:
Niektorí jednotlivci majú zozvinutejšie negatívne stránky svojej povahy a zmenia sa na asociálov.
A - Paranoické sklony - odhalia sa v trestných činoch z vášne a v majetkových priestupkoch.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.