Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Alberoskop (December - Eukalyptus)

Ľudia narodení v tieni tohto nádherného stromu sú obdarení pozoruhodnou inteligenciou. Ak sú okolnosti priaznivé, rýchlo a harmonicky sa rozvíjajú, no aj s takou usilovnosťou, že ich často pokladajú za šplhúňov. Narodení v znamení eukaliptu sa vyznačujú obetavosťou. Bez veľkej námahy vynikajú tak, že využívajú vrodené nadanie. Musia si však dávať pozor, aby ich sebadôvera nebola priveľká, aby sa raz nezmenila v opak. Tak ako ich strom obsahuje cenné oleje, aj oni majú lekárske nadanie. Majú schopnosti aj na to, aby boli dobrými vychovávateľmi, ktorých zverenci majú radi a vážia si ich.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.