Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Eugénia

Ženské krstné meno

Krstné meno Eugénia sa u nás vyskytuje veľmi málo. Nositeľky tohto mena sú ženy, ktorým sa dá len ťažko odolať. Sú to veľmi zvodné, ale aj uštipačné osôbky. Eugénie si vždy určia presný cieľ a beda tým, čo im kladú odpor. Dokážu byť tak trocha aj zákerné. Preto treba prinútiť tieto deti konať podľa jasných zásad a ich sebavedomé až naduté správanie tlmiť. Pozor na túžbu malých Eugénií po nezávislosti a na ich sklon k útekom z domu. Tieto ženy sú pripravené na dlhodobé štúdium. Priťahuje ich všetko, čo súvisí s cestovaním.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.