Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Ingrida

Ženské krstné meno

Ženské meno Ingrida má severský pôvod a význam mena je "jazdkyňa boha Ingwa". Nositeľky tohto obľúbeného mena oslovujeme Ina, Inka, Inuška. Ingridy sú mlčanlivé a zdôverujú sa iba ťažko. Nie sú ako typické ženy rojčivé, skôr sú uzavreté a je veľký problém primäť tieto dievčatá k tomu, aby sa uvoľnili a odreagovali. Je očividné, že jej reaktívnosť bude mať zložité formy, pretože bude výrazom boja proti sebe a proti spoločnosti. To všetko musí prirodzene vyústiť do sklonu na potláčanie citov a do komplexu menejcennosti.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.