Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Fotografie z dovolenky v Ríme

Taliansko, RímFotografie z dovolenky

Viac ako sto fotografií z päťdňového spoznávacieho výletu z hlavného mesta Talianska, ktoré sa nevošli do ďalších článkov. Ak sa do Ríma chystáš, nezabudni si prečítať krátkeho turistického sprievodcu alebo tipy na návštevu impozantných kostolov a bazilík , ktorých je v tomto meste neúrekom. Ak máš rád fotografiu, určite ťa inšpiruje čiernobiela
street fotografia z ulíc Ríma.
Galéria 75 fotografií
Zobraz na mape
zobraz mapu
FacebookTwitterWhatsAppE-mail
Našiel som 3 súvisiace články
Mohlo by ťa zaujímať:

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.