Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Boleslav

Mužské krstné meno

Mužské meno Boleslav má slovanský pôvod a význam mena je "viac slávy". Nositeľov tohto mena oslovujeme aj Slávko. Boleslav je typ muža s veľkou silou, ktorá sa opiera o mocnú emotívnosť, nesmiernu aktívnosť a dobré reakcie. Títo muži sú očividne dôstojní ako ich zvierací totem jeleň. Áno, Boleslavov môžeme pokojne nazvať aj muži činu, ktorí "trúbením" vyzývajú ľudstvo na prebudenie skôr, než všetko upadne a vráti sa do pôvodného stavu. O týchto bojovníkoch sa hovorí, že ak si niečo vezmú do hlavy, je ťažké presvedčiť ich, aby zmenili názor. Neúspechy ich vôbec nezdrvia, naopak, vybičujú ich a zdvojnásobia ich zdatnosť.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.