Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Miloš

Mužské krstné meno

Mužské meno Miloš má český pôvod a v preklade znamená "milý, milostivý, prívetivý". Nositeľov tohto mena oslovujeme Milo, Milko, Miloško. Milošovia sú sebaistí a rýchlo zbadáme, že majú vodcovského ducha. O nejakú záležitosť sa zaujímajú iba vtedy, ak majú v rukách jej páky. Sú veľmi blízki svojmu rastlinnému totemu agátu, ktorý je symbolom
zasvätenia, iniciácie. Väčšinou budia dojem, že sú veľmi vyrovnaní, vedia kam kráčajú, a dobre poznajú ľudí, čo ich obklopujú. Sú síce málo ovplyvniteľní, ale vždy pripravení prijať podnety od iných.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.