Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Pankrác

Mužské krstné meno

Mužské meno Pankrác má grécky pôvod a význam mena je "všemocný". S nositeľmi tohto mena sa stretávame len výnimočne. Pankrácovia sú extroverti, ktorí potrebujú spoločnosť, pretože stále majú čo povedať. Široko sa otvárajú vonkajšiemu svetu a usilujú sa, aby mal z ich vedomostí a presvedčenia osoh čo najväčší počet ľudí. Títo muži majú syntetickú inteligenciu. Problémy len preletia a ihneď postrehnú hlavné línie. Nezaoberajú sa podrobnosťami, čo môže občas vyvolať isté ťažkosti.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.