Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Rak - Cancer

Rak - Cancer
22.6. – 22.7.

Charakteristika znamenia

Vládnúca planéta: Mesiac
Znamenie: Ženské
Živel: Voda
Povaha: Melancholická
Typ: Dobrácky, humorista, rojko a romantik, milovník prírody, turista, sentimentálny človek, bezdomovec, tuctový typ.
Postava: Tučná, stredne veľká, ťažkopádna s málo výraznými svalmi a slabými kľbmi
Tvár: Okrúhla, jemné črty, bledá farba pleti, melancholický pohľad, sivé často zelené oči, široký nos, okrúhla brada.
Časti tela, ktoré ovláda: Žalúdok a zažívací trakt, pobrušnica, hrudník, prsia, pečeň, slezina, pažerák, mliečne a slzné žľazy, lymfatické uzliny, mozgová hmota.
Šťastný deň: Pondelok

Rak podlieha mimoriadnemu vplyvu Mesiaca. Ľudia narodení v jeho znamení sú veľmi citliví, často menia svoje názory. Pretože sú dosť nesamostatní, pociťujú potrebu o niekoho sa oprieť v dobrom i zlom. Sú tvrdohlaví a neradi sa podriaďujú. Neradi pracujú pod dohľadom. Ich túžba po poznatkoch je zacielená skôr do minulosti, na druhej strane však majú sklon predvídať veci a udalosti, čo vyplýva z ich senzitívnych a mediálnych schopností. Nemožno sa čudovať, že ide o jemnocitných ľudí, ani tomu, že podnety na ich správanie vychádzajú z tajúplných pochodov v ich podvedomí, Časté zmeny ich nálady, umocňované neustále meniacimi sa životnými podmienkami, ich unášajú v plynutí času ako trstinu vo vetre. Radi sa vracajú v duchu do minulosti, aby z nej čerpali impulzy pre život v súčasnosti. Majú radi luxus a prepych a aj ľudí vo svojom okolí posudzujú predovšetkým podľa zovňajšku. Vďaka dostatku fantázie a predstavivosti vedia sa tešiť z ozajstného dobrodružstva. Podliehajú svojim nestálym náladám a tým zabraňujú iným, aby si o nich utvorili správny úsudok. Oni sami sa však vedia prispôsobiť a pochopiť myšlienky iných ľudí. Sú ochotní podľahnúť zvodom každého druhu, od najnižších až po tie najvyššie. Nestálosť im komplikuje život, pretože musia ustavične rátať so vzostupmi a pádmi so zmenami zamestnania.Vytrvalí vedia byť vlastne tam, kde to zodpovedá ich ideálom. Vtedy si to, čo dosiahli, vedia udržať. Z času na čas bývajú nedôverčiví a opatrní, potom zasa beztarostne veselí. Veľmi rýchlo v nich vzbľkne zlosť, ale zasa rýchlo opadne. Sú zmierliví, pritom však diplomatickí a prefíkaní. Niekedy si utvoria názor prenáhlene, bez dostatočnej úvahy a overenia. Na jednej strane inklinujú k zmene zamestnania a k potulnému spôsobu života, na druhej strane lipnú na svojom domove a rodine. Potrebujú domov a pociťujú potrebu starať sa o niekoho, pomáhať mu. To svedčí o ich mäkkej povahe. Sú tolerantní a dobrosrdeční. Vyznačujú sa mnohostranným nadaním a schopnosťami, rýchlo chápu, sú filozoficky založení, citliví na rozličné osobné dojmi. Sú vyslovene spoločenskí. Často menia priateľov, pretože im ťažko padne venovať svoje sympatie na dlhší čas jednej osobe.
Ľudia – Raci majú veľa priateľov i nepriateľov. V ich živote sú dni, kedy s nimi nie je reč, na druhej strane však túžia po pokojnom živote v manželstve a po vlastnom domove. Ľudia narodení v znamení Raka potrebujú mať vždy pocit istoty a náklonnosti, nie sú radi sami. Potrebujú veľa lásky a srdečnosti.

Významné osobnosti narodené v znamení Raka: Július Cézar, Ernest Hemingway, Gina Lollobrigida, Erich Maria Remarque, ...
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.