Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Krv nie je voda (Komplikovaná skupina AB)

Spoločenské, protirečivé, nevyspytateľné, utrápené, nepokojné

Je to skupina, ktorá má pomerne protichodné povahové vlastnosti. Ich osobnosť je súčasne metodická, harmonická i rytmická v rovnakom pomere. Preto sú títo ľudia plní protikladov. Majú komplikované a nestále charakterové črty, sú tvrdohlaví, náladoví a veľa ráz sú obeťami vlastných rozporov. Dvojstrannosť v nich vzbudzuje túžbu mať všetko: sú nespokojní, utrápení, pesimistickí, ba až znechutení, čo prenášajú na okolie. Výsledkom tohoto "koktailu" je nestálosť a vážny nedostatok pocitu zodpovednosti. Majú problémy nájsť si vyhovujúcu prácu, otravuje ich, keď im stále niečo prikazujú, nudí ich jednotvárnosť.

Skupina AB: zložité a protirečivé osobnosti.

Temné a skryté povahové vlastnosti:
Niektorí jednotlivci majú zozvinutejšie negatívne stránky svojej povahy a zmenia sa na asociálov.
AB - Požívačné sklony - sú to špecialisti na podvody, ale necúvnu ani pred násilnými činmi.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.