Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Albín

Mužské krstné meno

Mužské meno Albín má latinský pôvod a v preklade znamená "belavý". S nositeľmi tohto mena sa stretávame len výnimočne. Albínovia sú tlmení nerváci. Psychicky sa ponášajú na morských koníkov, ich totemové zviera. Aj tie, ani čo by spali pod vodou, a z ničoho nič sa vyhupnú do obranného postoja. Rodičia Albínov sa musia usilovať chápať a podchytiť tieto deti dosť ťažkej povahy, ktoré sú zavše milé a nežné, zavše tajnostkárske. Ich dynamizmus naskrze nepôsobí presvedčivo a treba častejšie vyžadovať, aby sa pre niečo nadchli. A tak je to aj pri štúdiu. Majú veľa šťastia, ale výsledok je priemerný. V citovom živote pôsobia Albínovia uzavreto.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.