Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Alexander

Mužské krstné meno

Mužské meno Alexander má grécky pôvod a v preklade znie "ochranca mužov". Nositeľov tohto mena oslovujeme Alex, Saša, Lexa. Aby sme ich dobre pochopili, treba vedieť, že ich totemovým zvieraťom je krab, nuž a správanie sa týchto kôrovcov je čudné. Napredujú po uhlopriečke, útočia, štípu, chodia pospiatky, zahrabú sa do piesku. A v takej situácii, azda trochu nepohodlnej, sú aj nositelia mena Alexander. Títo muži sú veľmi aktívni, ale majú slabé reakcie. Ich inteligencia sa totižto zakladá na fígľoch a istom zmysle pre oportunizmus. Majú spoľahlivú a najmä intenzívnu pamäť a chvíľami sú až nebezpečne zvedaví.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.