Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Bystrík

Mužské krstné meno

Zvyčajne sú to dosť materialisticky zameraní muži so sklonom k lenivosti a prácu si vysvetľujú po svojom. Vedia šťastne zmiešať city, sexualitu, labužníctvo, záhaľku aj lásku. Sú to veľkí pôžitkári, ktorí by najradšej čakali v tôni stromu, kým prejde deň. A čo štúdium, ako ho zvládnu pri svojej lenivosti? Nuž, je to azda prekvapujúce, ale zväčša sú to vynikajúci študenti technických predmetov. Stávajú sa úradníkmi, učiteľmi, obchodnými zástupcami veľkých firiem.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.