Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Igor

Mužské krstné meno

Mužské meno Igor má škandinávsky pôvod a význam mena je "pozorný". Nositeľov tohto mena oslovujeme Igorko, Iginko, Igoš. O týchto mužoch možno ľudovo povedať, že majú zvyčajne dobre "podrezaný jazyk". Ich veľkým problémom je predovšetkým veľká emotívnosť. Ich reakcie sú trochu oneskorené a keď emócie opadnú, pochopíme, že majú problémy nájsť dostatok energie, aby sa pustili do životného boja. Majú istú duševnú podobnosť s bizónom, ktorý je ich totemovým zvieraťom. Vskutku aj ich sila je v hlave, hoci telo je slabé a mdlé, duch je bystrý. Igorovia sú posadnutí štúdiom, šialene túžia po diplomoch.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.