Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Klement

Mužské krstné meno

Mužské meno Klement má latinský pôvod a v preklade znamená "vľúdny, milostivý". S nositeľmi tohto krstného mena sa stretávame len ojedinele a oslovujeme ich Klementík, Klemo. Klementovia sú veľmi neústupčiví muži. Majú rytierskeho ducha, ale musia vždy, za každú cenu vykričať svoje rozhorčenie, lásku i bolesť, protestovať proti nespravodlivosti a zburcovať verejnú mienku. Ich citový život možno pochopiť pomerne ťažko, lebo sú urážliví, rebelantskí, škriepni. Chcú však, aby sme ich ľúbili a sú schopní rozplakať sa od nežnosti pri prvej príležitosti. Snom týchto spravodlivých mužov je štúdium práva, aby sa mohli stať advokátmi, sudcami, členmi parlamentu, publicistami, kde by mohli prejaviť pobúrenie a žiadať spravodlivosť.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.