Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Radoslava

Ženské krstné meno

Radoslav, Radoslava majú slovanský pôvod a význam mena je "radujúci sa, sláviaci radosť". Nositeľov mužského mena oslovujeme Radko, Rado, Raduško. S nositeľkami mena Radoslava sa stretávame len výnimočne a oslovujeme ich Radka, Slávka. Radoslavovia a Radoslavy majú rýchle reakcie. Rozhodujú sa zdanlivo narýchlo, ale v skutočnosti ich rozhodnutia dlho dozrievajú. Veľmi dobre vedia využívať iných a sú to mimoriadne nadaní sprostredkovatelia. Radoslavovia a Radoslavy sú tiež rodení predavači. Ich rastlinný totem je jaseň, ktorý dobre vystihuje ich pružnosť a odolnosť.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.