Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Alberoskop (Júl - Platan)

Platan je strom spoločenských ľudí, ktorí nemajú radi samotu, hoci to pre nich značí chaos a neporiadok. Sú od prírody štedrí a pre priateľov sa vedia maximálne obetovať. Je to pekná vlastnosť za predpokladu, že nie sú prehnane citliví: tak ako kôra platanu je síce šupinatá, ale neopadáva. Ľudia s takýmito vlastnosťami, "platani", sú úspešný v oblastiach starostlivosti o druhých alebo sociálnej opatery. Mohli by z nich byť aj dobrí advokáti.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.