Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Najlepšie oldies hitovky na Spotify

Hudba na Spotify

Spotify Music Playlists

V tomto mega playliste v ktorom sa nachádza cez 300 skladieb nájdeš najznámejší výber oldies hitov zo 70-tych až 90-tych rokov . Započúvaj sa do takých známych interpretov ako A-HA, Alphavile, The Beatles, Billy Ocean, Bryan Adams, The Clash, The Doors, Duran Duran, Elvis Presley, Fleetwood Mac, Kool & The Gang, Madonna, Michael Jackson, Paula Abdul, Pet Shop Boys, Phil Collins (pil Collins, budeme piť aj my), Prince, Freddie Mercury a jeho Queen, The Roling Stones, Stevie Wonder, Tears for Fears a desiatky ďalších. Niektoré skladby zazneli v známych filmoch ako napríklad Krotitelia duchov, Pulp Fiction, Forrest Gump, Rocky, Horúce strely či Horúčka sobotňajšej noci. Mladšie ročníky závislé na počítačových hrách spoznajú niektoré pesničky z populárnej sandboxovej hry Grand Theft Auto.Webový playlist nezobrazuje všetky skladby. Ak sa chceš dostať k úplnému zoznamu skladieb, sleduj ma na tomto Spotify profile . Skladby sú sporadicky dopĺňané.

Michael Jackson mal určite najlepšie hudobné klipy. Či už nápadom, príbehom alebo prevedením. Bolo by z čoho vyberať, ale medzi moje najobľúbenejšie patrí Leave Me Alone


Keď už sme pri tej fantázii, Freddie Mercury vôbec nezaostával so skladbou I'm Going Slightly Mad


A-ha a jeho animovaný klip Take On Me


Prince bol zvláštny týpek, ale jeho Purple Rain je perfektná klasika z ktorej mi dodnes behajú zimomriavky


A takto smiešne pôsobilo disco v podaní naspeedovanej veveričky

FacebookGoogle+TwitterWhatsAppE-mail
Ďalšie články
Cestovanie a blog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.