Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Van Damme vs. Chuck Norris

Reklama na Volvo, v ktorej sa objavil akčný hrdina Jean-Claude van Damme dosiahla na serveri Youtube rekordy. Reklama s názvom „The Epic Split” sa stala najsledovanejšou automobilovou reklamou.

Originál v podaní Jean-Claude van Damme:


A teraz prichádza vianočná „Chuck Norris” verzia:


Dajú sa nájsť aj iné talenty a modifikácie tejto údajne „populárnej” reklamy:„Iba Chuck Norris dokáže dať tweet na Facebook.”
FacebookGoogle+TwitterWhatsAppE-mail
Ďalšie články
Cestovanie a blog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.