Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Elvíra

Ženské krstné meno

Ženské meno Elvíra má španielsky pôvod a v preklade znamená "vznešená", "kňažná". S nositeľkami tohto krstného mena sa stretávame na Slovensku málokedy. Elvíry, ktoré oslavujú meniny 21. novembra, sú trpezlivé dámy, ktoré sa k cieľom dopracujú s pozoruhodnou vytrvalosťou. Sú svedomité, presné a vnímavé študentky. Vynikajú všade, kde je potrebné sa rozhodnúť, rýchlo sa zorientovať a systematicky pracovať. Môžu byť z nich napríklad dobré obchodníčky, účtovníčky, alebo sekretárky. Elvíry o svojom citovom živote takmer nehovoria, dá sa povedať, táto téma im nie je práve príjemná. Majú málo priateľov, ale spoľahlivých a predovšetkým vplyvných. Keďže sú z času na čas Elvírky úzkostlivé a prirýchlo jedia, mali by si dávať pozor na žalúdok, zo stravy vylúčiť ťažké jedlá a konzumovať viac zeleniny aj ovocia. Ovplyvňuje ich planéta Merkúr. Ich šťastné farby sú hnedozelená, modrá. Ochranné rastliny čakanka, saturejka, ochranné kamene jaspis a zafír.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.