Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Kristína

Ženské krstné meno

Ženské meno Kristína má grécky pôvod a v preklade znamená "kresťanka". Toto meno patrí na Slovensku k najobľúbenejším a nositeľky oslovujeme Tina, Tinka, Kristínka. O Kristínach by sa hovorovo dalo povedať, že majú "dlhé vedenie". Nehrnú sa síce do všetkého, ale konajú s veľkou rozvahou. A hlavne, nerozčuľujú sa pre nič za nič, a to je u žien pozoruhodná vlastnosť. Stoja oboma nohami na pevnej zemi a neoddávajú sa snívaniu, hoci napríklad ráno im dlhšie trvá "naštartovať". Kristíny horlivo študujú, či už ide o filozofiu, ekonómiu, diplomaciu, alebo techniku. Môžu byť dobré výskumníčky, inžinierky, elektrotechničky, či významné pedagogičky, ktoré sa pokojne nechajú pohltiť svojim povolaním.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.