Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Kamila

Ženské krstné meno

Kamila je orientálne ženské meno prevzaté z latinčiny a jeho význam je "urodzená, obetavá služobníčka". Najčastejšie ich oslovujeme Kamilka, Kamka, Milka, Kamuška. Ženy s týmto menom sú veľmi mlčanlivé. Nestrácajú čas zbytočnými slovami, radšej ich hneď napĺňajú skutkami. Telom i dušou sa oddajú veci, ktorá má zmysel a určite ju dovedú do úspešného konca. Ich pevná vôľa, aktívnosť a dynamizmus tak trocha pripomínajú vlastnosti mužskej osobnosti. Pri voľbe povolania uprednostňujú profesiu, z ktorej je cítiť trochu rizika. Ak ich prekvapí neúspech, sú ním veľmi zaskočené, ale svoje pocity skrývajú hlboko vo svojom vnútri. Už v ranom detstve sa snažia citovo vydierať svojich rodičov.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.