Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Barbora

Ženské krstné meno

Ženské meno Barbora, Barbara má grécky pôvod a v preklade znamená "cudzinka". S nositeľkami tohto obľúbeného mena sa na Slovensku stretávame často a oslovujeme ich Barborka, Barča, Barka alebo Barbika. Barbory, ktoré oslavujú meniny 4. decembra, sa dobre cítia iba vo vlastnom svete. V ňom snívajú o palácoch, lebo obľubujú prepych, a o očarujúcich princoch, keďže sú väčšmi sentimentálne ako zmyselné. Tieto rozmarné ženy sú málo priateľské k ženám, o čosi viac k mužom. Prehnanou
ženskosťou, ktorá čoskoro získa prevahu, rýchlo premenia týchto nešťastníkov na otrokov. Sú náchylné na ohováranie, rady odporujú, ťažko odpúšťajú.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!