Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Barbora

Ženské krstné meno

Ženské meno Barbora, Barbara má grécky pôvod a v preklade znamená "cudzinka". S nositeľkami tohto obľúbeného mena sa na Slovensku stretávame často a oslovujeme ich Barborka, Barča, Barka alebo Barbika. Barbory, ktoré oslavujú meniny 4. decembra, sa dobre cítia iba vo vlastnom svete. V ňom snívajú o palácoch, lebo obľubujú prepych, a o očarujúcich princoch, keďže sú väčšmi sentimentálne ako zmyselné. Tieto rozmarné ženy sú málo priateľské k ženám, o čosi viac k mužom. Prehnanou
ženskosťou, ktorá čoskoro získa prevahu, rýchlo premenia týchto nešťastníkov na otrokov. Sú náchylné na ohováranie, rady odporujú, ťažko odpúšťajú.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.