Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Erika

Ženské krstné meno

Ženské meno Erika má škandinávsky pôvod a v preklade znamená "ctihodná, všemocná vládkyňa". Eriky sú náchylné striasť sa zodpovednosti, hľadajúc zabudnutie buď v eufórii bezstarostného života, alebo v nekonečnom rojčení. Tieto ženy sú veľmi uzavreté, utvoria si malý svet vlastných snov, kde duša zaváži väčšmi ako srdce. Sú aj ľahko ovplyvniteľné a často im chýba sebadôvera.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.