Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Irena

Ženské krstné meno

Ženské meno Irena má grécky pôvod a význam mena je "mierumilovná". Nositeľky tohto mena oslovujeme Irenka, Irča, Iruška. Ireny sú extrovertné, netaja sa však svojimi reakciami a ľahko sa prispôsobujú okolitému prostrediu. Logikou úsudku sú objektívne, no svojou citlivosťou subjektívne. Neraz sa presvedčíte o dvojtvárnosti týchto žien, ktoré vás privádzajú do rozpakov už v detstve. Nedovoľte, aby Vám skočili na nohu, lebo čoskoro vám poskáču po hlave. Sú Ireny spoločenské? Ťažko povedať, lebo stále sú v pohybe a len málokedy sa zastavia. Ak sa im zachce, využijú vás.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.