Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Oto

Mužské krstné meno

Mužské meno Oto má nemecký pôvod a jeho význam je "šťastie, majetok". Nositeľov tohto bežne používaného mena, ktorí oslavujú meniny 5. decembra, oslovujeme Otko, Otík, Otíček. Otovia vyvolávajú pocit, že sú vyrovnaní a spokojní sami so sebou. Ak majú problémy, zbežne ich preletia a nezdržiavajú sa detailmi, najmä, že ich vždy zvládnu. Študujú zvyčajne výborne. Sú usilovní, svedomití a veľmi obľúbení u učiteľov. Obdivuhodný zmysel pre profesionálnu zodpovednosť, úžasnú prispôsobivosť, plodnú predstavivosť predurčuje Otov na to, aby zastávali posty ako vysokí úradníci, odborníci v účtovníctve, šikovní obchodníci. Otovia sú v podstate citliví muži, silne pripútaní k domovu, lipnú na rodinných tradíciách i na rodinných príslušníkoch.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.