Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Sergej

Mužské krstné meno

Mužské meno Sergej má latinský pôvod a význam mena je "slúžiaci, opatrovateľský". Veľmi obľúbené je v krajinách hovoriacich po rusky, kde ich oslovujú Serjoža, Gejek, Serža. Sergej je dvojitá osobnosť. Jedna vyniká pozoruhodnými myšlienkami a druhá je zasa schopná uskutočniť ich, čo je pomerne vzácne. Zároveň sú navrhovateľmi aj realizátormi. Niekedy nie je ľahké s nimi vychádzať, lebo nevieme, s ktorou osobnosťou máme dočinenia. U Sergejov je ťažké aj charakterizovať, akým spôsobom študujú. Ako vynikajúci a inteligentní ľudia zavŕšia štúdium bez námahy, ale použijú pritom individuálne postupy od chytráckosti až po húževnaté úsilie. Zvyčajne sú z nich výborní vyjednávači.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.