Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Regína

Ženské krstné meno

Ženské meno Regína má latinský pôvod a v preklade znamená "kráľovná". Na Slovensku sa stretneme s nositeľkami tohto mena len výnimočne a oslovujeme ich Reginka, Reguška, Rinka. Regíny sú cholerické, emotívne nerváčky. Pretože sú precitlivené, trochu povýšenecké, vyvolávajú dojem, že sú namyslené. Nie je to celkom tak, v skutočnosti sú úzkostlivé a strápené. Tieto ženy rady robia dve veci naraz, chýba im súvislá húževnatosť, ktorá sa odzrkadľuje aj na ich študijných výsledkoch. Najlepšie sa uplatnia v povolaniach, kde sa stále niečo významné deje.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.