Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Daniel

Mužské krstné meno

Mužské meno Daniel má hebrejský pôvod a význam mena je "Boh je môj sudca". Toto meno môžme zaradiť medzi veľmi obľúbené. Domácke podoby sú Danielko, Danko, Dan, Dano. Keď sa Danielom v živote niekedy nedarí, nestrácajú chladnokrvnosť. Majú pocit, že s úsmevom na tvári vždy všetko lepšie zvládnu. Ich životnú púť celý život sprevádzajú slnečné lúče. V spoločnosti priateľov žiaria a rozdávajú pohodu. Niekedy sa zdá, akoby Danielovia uprednostňovali priateľstvo pred láskou. Zachovávajú si odstup a veľmi ťažko prejavujú svoje city. V ich živote platia pevné pravidlá a svoje názory bezdôvodne nemenia.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.