Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Emanuel

Mužské krstné meno

Mužské meno Emanuel má hebrejský pôvod a význam mena je "Boh s nami". Nositeľov tohto mena oslovujeme Eman, Emo, Emko. Emanuelovia patria skôr k tvrdohlavému typu ľudí. Dosť sa podobajú svojmu rastlinnému totemu - šípovému kru, ktorého tŕne naháňajú strach. Nesporne majú Emanuelovia výbušný temperament. Vôľa je ich vizitkou. Je veľmi pevná a majú ju vrytú do tváre. Držia sa jej zubami-nechtami, lebo keby sa cítili zbabelí alebo by stratili sebadôveru, celý ich život by vybledol.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.