Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Jaroslav

Mužské krstné meno

Mužské meno Jaroslav má slovanský pôvod a jeho význam je "slávny silou, bujnosťou". Nositeľov tohto obľúbeného mena oslovujeme Jarko, Jarino, Jarinko. Jaroslavovia sú pôžitkári a najradšej by sa natiahli v tôni jablone, ktorá je navyše ich rastlinným totemom, a čakali, kým prejde deň. Sú dosť materialistickí a veľmi radi by sa priklonili k orientálnemu spôsobu života, ktorý vylučuje prácu mužov. Ich inteligencia je analytická a do podrobností vnikajú najmä preto, aby poradili iným zaoberať sa nimi.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.