Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Sidónia

Ženské krstné meno

Ženské meno Sidónia má latinský pôvod a význam mena je "pochádzajúca zo Sidonu", čo je mesto v dnešnom Libanone. Nositeľky tohto málo používaného mena oslovujeme Sida, Sidka. Sidónie sú typickým produktom dnešného uponáhľaného sveta. Na prvé miesto v ich charakteristike možno postaviť nervozitu a nestálosť. Vždy sa musia venovať nejakej činnosti. Najprv si načrtnú plán a potom sa smelo rútia do dobrodružstva. Pomáha im skvelá intuícia. Ukážu jej správny smer a navigujú loď v búrlivých vodách nebezpečného sveta. Majú nos na riešenie problémov. Kde si iní nevedia poradiť, tam ony riešia situácie obratom ruky.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.