Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Alberoskop (Január - Jedľa)

Je to strom ľudí, ktorí sú v spoločenských vzťahoch trocha chladní a niekedy takí pyšní, že ich pokladajú za namyslených. Sú síce menej komunikatívny, zato však vždy pripravení obetovať sa pre druhých až do roztrhania. Zaujímajú sa iba o dôležité veci. Ich priatelia sa však môžu na nich vždy spoľahnúť, najmä ak ide o vážny problém. V znamení tohto stromu sa rodia právnici, policajti, bádatelia a finančný úradníci. Ako teda vidíte, sú to všetko povolania, pre ktoré je potrebný veľky zmysel pre zodpovedosť a diskrétnosť.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.