Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Hortenzia

Ženské krstné meno

Meno Hortenzia sa na Slovensku vyskytuje ojedinele, má latinský pôvod a v preklade znamená "záhradná". Hortenzie majú meniny 5. augusta. Hortenzie si rady zostavujú plán, ako prežijú svoj život. Do štúdia sa púšťajú s veľkou vytrvalosťou. V ich živote nachádzame tiež túžbu po dobrodružstve. Vyhovujú im povolania, kde riskujú a získajú nové poznatky. Hortenzie vyhľadávajú úprimných priateľov, na ktorých sa môžu vždy spoľahnúť. Veľmi sa boja zrady. Sú skvelé spoločníčky a kamarátky. Vedia predvídať, no málokedy to využijú. Tieto ženy sú vitálne, dobre odolávajú únave. Nemali by sa ale intelektuálne preťažovať. Kedže majú v sebe aj kus dravosti, ľahko ich môže stihnúť úraz. Ovplyvňuje ich planéta Jupiter. Ich šťastné farby sú fialová, žltá a ružová. Ochranné rastliny žihľava a šalvia, kamene ametyst a smaragd.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.