Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Drahomíra

Ženské krstné meno

Ženské meno Drahomíra má slovanský pôvod a znamená "komu je drahý mier". Nositeľky tohto mena oslovujeme Dada, Dadka, Drahomírka, Drahuška. Hľadanie vlastného ja ich často vedie k uzavretiu sa do svojho vnútorného sveta, čím sa vystavujú nebezpečenstvu, že stratia kontakt s inými. Niekedy im chýba sebadôvera, ale prvé citové alebo profesionálne úspechy im rýchlo dajú istotu. Často sa však zahrávajú so svojou plachosťou.Mužské meno Mário má latinský pôvod s významom "muž z rímskeho rodu Máriov". S nositeľmi tohto mena sa stretávame ojedinele. Máriovia predstierajú veľkú sebadôveru a radi dokazujú iným, že majú pravdu. Skutočnosť však má viac odtieňov. Veľmi často ich zaplaví neistota a znechucuje istá nesmelosť, ktorú si vyčítajú.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.