Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Božidara

Ženské krstné meno

Ženské meno Božidara má slovanský pôvod a význam mena je "dar boží, Bohom daná". U nás sa používa len zriedkavo, v podobe Božka, Božidarka, Darka, Dača. Pri týchto ženách máme pocit, že sú stále zasnené a život berú ako prechádzku krásnou ružovou záhradou. Rady sa nechávajú rozmaznávať a obdivovať. Málokomu sa však podarí preniknúť do ich zasneného sveta. Božidary sa najlepšie cítia v spoločnosti plnej lesku a prepychu. Tu si hľadajú aj muža svojho srdca. V kontakte s nimi musíme byť stále v strehu. Ak sa im niečo nepáči, sú nemilosrdné.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.