Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Eleonóra

Ženské krstné meno

Ženské meno Eleonóra sa na Slovensku neudomácnilo. Ak náhodou stretnete nositeľky tohto mena, oslovujeme ich Ela, Elka, Eluška, ale aj Nora, Norika. Eleonóra patrí k povahovému typu, ktorý je veľmi otvorený kolektívnemu životu. Často hľadá ospravedlnenie chýb iných a pritom sebe nič neodpúšťa. Je to zriedkavé správanie, preto ho treba zdôrazniť. Vo všeobecnosti ich vedie hlboká a skrytá viera bez toho, aby sa pokúšali nájsť vysvetlenie pre svoje presvedčenie. Najkrajšou modlitbou pre Eleonóry sú skutky. Čo povedať o ich spoločenskosti? Vari len to, že u nich nachádzame úsmev, ktorý posilňuje a uzdravuje ľudí. Nezaoberajú sa svojim šťastím, ony ho tvoria.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.