Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Júlia, Juliana

Ženské krstné meno

Ženské mená Júlia, Juliana majú latinský pôvod a význam mien je vlasatá, žiariaca. Nositeľky týchto mien oslovujeme Julča, Julka, Juli. Júlie, Juliany sú zvyčajne veľmi pôvabné ženy, plné vznešenosti a čara. Mohli by sme ich pokladať za trochu namyslené, ba odmerané, zatiaľ čo v skutočnosti je to iba ich zdanlivý chlad a sebaobrana. Júlie, Juliany sa totiž boja pripútať k niekomu, alebo ukázať, že sú zraniteľné. Tieto ženy sú veľmi spoločenské, majú sklon k slávnostnosti pri prijímaní návštev. Treba však ešte poznamenať, že nerady sa nechávajú strhnúť a vždy sa snažia zostať dámami.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.